Дитячий ЛОР (Отоларинголог)

17.02.2020

Напрямок медицини, яка займається вивченням патології вуха, гортані і носоглотки називається отоларингологія. Дитяча отоларингологія – це особливий розділ, який вимагає уваги, так як в дитячому віці ці захворювання є більш частою проблемою і відсутність кваліфікованої лікарської допомоги може призвести до незворотних процесів, що впливає на фізичний і розумовий розвиток дитини. Наявність хронічного запального процесу може призвести до зниження слуху, швидкої стомлюваності, зниження пам’яті, імунітету, алергізації організму.

У медичному центрі “Панацея XXI століття” ведеться прийом ДИТЯЧОЧЕГО ЛОРа, який стежить за станом здоров’я вуха, носа і горла дітей, а в разі захворювань цих органів може поставити правильний діагноз і призначити лікування.

Ангіна, тонзиліт, захворювання носоглотки, гайморит, гострий, хронічний і алергічного реніту, аденоїди, отит, видалення сірчаних пробок та інші захворювання у дитини вимагають особливої ​​уваги і висококваліфікованої допомоги. Наш ДИТЯЧИЙ ЛОР завоює довіру і симпатію вашої дитини і за допомогою всіх індивідуальних особливостей допоможе вирішити проблему.

У медичному центрі “Панацея ХХІ століття” огляд проводиться за допомогою медичних інструментів одноразового використання. У лабораторії при необхідності зроблять забір мазків з вуха, горла і носа на флору і чутливість до антибіотиків.

Причинами для звернення до ДИТЯЧОМУ ЛОРа – є не тільки наявність кашлю, рясних слизових виділень з носа або скарги на біль у вусі і горлі. Але і коли немовля не реагує на звуки, погано смокче груди або пляшечку, виявляє занепокоєння, відкритий рот під час сну, порушено носове дихання, присутній осиплість голосу.

ОБЕРІГАЙТЕ ЗДОРОВ’Я ВАШИХ ДІТЕЙ! ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ОГЛЯДІВ та надання кваліфікованої допомоги ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ДИТЯЧИХ СПЕЦИАЛИСТІВ.