Камені в нирках

19.02.2020

У нашому лікувально діагностичному центрі використовуються новітні, щадні органозберігаючі методи лікування таких хвороб, як:

холецистит.

жовчнокам’яна і сечокам’яної хвороби.

хронічного калькульозного простатиту.

Лікування проводиться за допомогою комплексу апаратів низькочастотного лазерного випромінювання “УЛАН – уратів”. Вплив на конкременти (камені) відбувається чрезкожних, не травмуючи внутрішні органи.

Лазерний апарат дозволяє зробити деструкцію каменів, частки яких виводяться з організму природним шляхом під час курсу лікування, абсолютно безболісно.

Лазерний апарат забезпечує генерацію низькочастотних “пачок” імпульсів прямокутної, синусоїдальної і трикутної форми, заповнених ультразвуковою частотою.

При цьому ефективно знімається запальний процес, швидко переходить і не повертається біль, нормалізується функція органу. Застосовувані нами методи лікування не порушують звичайний режим життя пацієнта. Хворі перебувають на амбулаторному лікуванні і не мають потреби у звільненні від роботи. Даний метод лікування дозволяє уникнути алергічних реакцій (що часто ми спостерігаємо при медикаментозному лікуванні). При цьому курс лікування можна поєднувати з прийомом будь-яких лікарських препаратів.

Протипоказання до лазеротерапії такі ж як і для всіх фізеопроцедур:

  • онкологічні захворювання;
  • Захворювання серцево-судинної і ендокринної системи в стадії загострення.

Курс лікування включає в себе 10 щоденних процедур. Максимальна тривалість однієї процедури – 15 хвилин. Залежно від тяжкості захворювання проводиться від одного до чотирьох курсів лікування.

Лазерний апарат дозволяє всього за 20-25 сеансів черезшкірної лазерної терапії провести деструкцію каменів, частки яких виводяться з організму природним шляхом під час курсу лікування.

Ефективність лікування до 90%.

Отримано позитивні результати при лікуванні даним апаратом слюнокаменной хвороби і при виведенні конкрементів з простати.