Метод перерваного статевого акту

18.02.2020

Цей традиційний метод планування сім’ї полягає в тому, що чоловік повністю виводить статевий член з піхви, перш ніж у нього відбудеться виверження.

Ефективність перерваного статевого акту 70-80%.

Про те, що при цьому способі оберігання розвиваються неврози і порушення статевої функції у чоловіків і тазові болі у жінок, не можна говорити з повною впевненістю, це не доведено.
Цей метод не рекомендують з іншої причини: його вважають недостатньо надійним. Навіть за умови, що чоловік себе повністю контролює. Справа в тому, що невелика кількість сперми може виділятися і на початку статевого акту. А це зазвичай залишається непоміченим.

Переваги методу:

Може бути застосований в будь-який час в будь-якому місці, не вимагає грошових витрат.

Недоліки методу:

Ефективність може знижуватися через присутність в каналі статевого члена (уретрі) сперми, що збереглася після недавнього (менше 24 годин назад) сім’явиверження.
Можливе зниження сексуальних відчуттів у партнерів.

Хто може використовувати метод перерваного статевого акту:

  1. Пари, які рідко мають статеві зносини;
  2. Пари, яким терміново потрібна контрацепція;
  3. Пари, релігійні переконання яких не дозволяють використовувати інші методи;
  4. Пари, для яких вагітність представляє великий ризик для здоров’я жінки.

Хто не повинен використовувати перерваний статевий акт:

  1. Чоловіки, які страждають передчасним сім’явипорскуванням;
  2. Чоловіки, які відчувають труднощі з самоконтролем;
  3. Чоловіки, які мають будь-які фізичні або психологічні розлади, які можуть вплинути на своєчасне виведення статевого члена з піхви.

Інструкції партнерам:

Для поліпшення узгодженості своїх дій і щоб уникнути взаємного нерозуміння партнерам слід обговорити свій намір використовувати метод переривання до статевого акту.
Коли чоловік відчує, що сім’явивергання ось-ось станеться, він повинен вивести статевий член з піхви жінки, щоб сперма не потрапила на її зовнішні статеві органи. Жінка може йому допомогти, відсунувши в цей час трохи назад.