Методика контролю над сім’явиверженням

18.02.2020

Навчіться контролювати дихання.

Відомо, що дихання безпосередньо пов’язане зі станом людини. Якщо людина збуджена, то дихання частішає, якщо спокійний, то навпаки сповільнюється і стає більш глибоким. Перед сім’явипорскуванням дихання і серцебиття частішають, отже, для контролю над сім’явипорскуванням рекомендується навчитися дихати глибоко і повільно. Ви можете тренуватися в контролі свого дихання коли завгодно, щоб під час статевого акту, відчувши наближення сім’явиверження зупинити фрикції і сконцентруватися на повільних вдихах та видихах. Так само можна практикувати уповільнене дихання під час всього статевого акту, для того, щоб «пригальмувати» збудження.

Навчіться концентруватися на відчуттях.

Щоб максимально точно визначити той момент, коли необхідно припинити фрикції і уповільнити дихання, необхідно відчувати процес збудження. Для цього ви можете попросити свою партнерку, якій довіряєте, використовувати руки для того, щоб вона стимулювала Ваш пеніс. Щоб Ви в цей час сконцентрувалися на власних відчуттях. Як тільки Ви відчуєте, що виверження вже близько, то попросіть її зупинитися.
Справа в тому, що чоловічий оргазм умовно можна розділити на 2 фази. Перша – фаза скорочень простати. Вона триває близько 5 секунд, коли Ви просто відчуваєте приємні відчуття. На другій фазі настає сім’явиверження. Якщо виверження почалося, то зупинити його неможливо.
Ваше завдання – навчитися безпомилково визначати «точку незворотності», для того, щоб зупиняти стимуляцію пеніса до того, як виверження почалося, і залишатися якомога довше на фазі скорочень.

Тренуйте “сексуальну” мускулатуру.

Кожен чоловік здатний розвинути здатність до поділу оргазму і сім’явиверження тренуванням мускулатури. Зрозуміло, що, хитаючи біцепси або груди, цього не доб’єшся, тому необхідно тренувати іншу групу м’язів. У промежини є так званий лобково – куприковий м’яз (ЛК-м’яз). Він являє собою м’язовий канат, натягнутий між лобкової кісткою спереду і куприком ззаду. Ви знаєте, як вона працює, коли хочете зупинити сечовипускання. Досить просто напружити м’яз, як сечовипускання припиниться. Справа в тому, що оргазм пов’язаний з діяльністю простати, а ЛК-м’яз охоплює простату, служачи своєрідним клапаном для насіннєвих і сечовивідних шляхів.
Для тренування ЛК-м’язи необхідно постійно зупиняти сечовипускання, коли ходите в туалет. Зазвичай, за один раз це легко можна зробити більше 3 разів.

Зупиняйте сім’явиверження:

Для того, щоб зупинити виверження під час статевого акту, необхідно зробити кілька дій:

Зупинка фрікцій:

Потрібно зупинити фрикції за деякий час, до сім’явиверження, на фазі скорочень. У цей момент ви вже будете відчувати приємні відчуття, але ще здатні контролювати себе.

Уповільнення дихання:

Необхідно почати дихати набагато повільніше, або затримати подих, попередньо зробивши глибокий вдих.

Скорочення ЛК-м’язи:

Напружте свій ЛК-м’яз, для того, щоб стиснути простату. Це дозволить Вам випробувати оргазм без сім’явиверження.

Продовження статевого акту:

Коли Ви будете впевнені, що Вам вдалося втриматися на фазі скорочень, і не перейти через «точку незворотності», то, трохи знизивши збудження, можете продовжувати фрікції. Такий оргазм можна випробовувати кілька разів за один статевий акт. Таким чином Ви зможете «фінішувати» тоді, коли Вам буде завгодно.

Для того, щоб оволодіти цією методикою на хорошому рівні, Вам може знадобитися від кількох тижнів до кількох місяців. Але постійне тренування по описаним схемам дозволить Вам перейти на якісно новий рівень сексуальних відносин з Вашої партнеркою.

(За статтею М. Графського)