Обрізання крайньої плоті (циркумцизія)

18.02.2020

Крайня плоть може бути видалена повністю або частково (пластика). При короткій вуздечці одночасно з обрізанням проводиться пластика вуздечки статевого члена.

Чому роблять обрізання? Обрізання може проводитися як за релігійними, так і з медичних причин (наприклад, фімоз – вузька крайня плоть, через яку ускладнене або неможливе оголення голівки).

Вік пацієнтів не обмежується. Дорослим операція з обрізання проводиться під місцевою анестезією. Якщо у дитини старше 3-х років не відкривається головка статевого члена, слід проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути обрізання за медичними показаннями.

Обстеження перед операцією не займає багато часу і може бути проведено в день операції. Проводиться аналіз крові на ВІЛ, RW (сифіліс), гепатит, клінічний аналіз крові, кров на цукор, кров на згортання, загальний аналіз сечі, аналіз виділень. При підозрі на наявність статевих інфекцій проводиться додаткова діагностика.

У медичному центрі «Панацея ХХІ століття» обрізання проводиться під місцевою анестезією з серйозними методичними удосконаленнями – пошарове відновлення фасциального футляра, внутрішньошкірної шов, застосування сучасних розсмоктуються біоінертних шовних матеріалів, післяопераційне забезпечення. Обрізання проводиться за допомогою радіохвилі, апаратом «Сургітрон», тому краю шкіри зростаються без рубців.

Переваги:

 1. скорочує терміни загоєння;
 2. знижує больові відчуття після операції;
 3. запобігає розбіжність країв рани при спонтанних ерекція і вторинне
 4. інфікування;
 5. повертає більш ранню можливість сексу.

При цьому пацієнт не потребує госпіталізації, в клініці пацієнт проводить 1-3 години. На наступний день рекомендується перев’язка.

Звичайна робота можлива на наступний день.

Переваги обрізання:

 1. Статеве життя можлива через 3-4 тижні;
 2. покращує естетику статевого члена;
 3. знижує ризик розвитку інфекцій сечових шляхів;
 4. зменшує ризик захворювань, що передаються статевим шляхом;
 5. знижується ризик розвитку раку статевого члена;
 6. подовжує статевий акт.