Операції на суглобах та хребті

13.02.2020

Ортопедична школа Німеччини відома на весь світ, і вважається кращою. Можливості ортопедії в Німеччині досягли великих висот. Німецькі лікарі-ортопеди вважаються професійними і кваліфікованими в світі.

Ортопедія в Німеччині – це проведення найскладніших ортопедичних операцій по заміні тазостегнових і колінних суглобів при важких травмах і деформують артрозах, коксартрозах, сколіози, які приводять людей до інвалідності. Під час операції використовується комп’ютерне моделювання, навігація, які дозволяють з максимальною точністю встановити ендопротез, зберегти вісь суглобів. Навігація використовується при операціях на хребті, колінних суглобах, тазостегнових. Навігація і робототехніка допомагають хірургам домагатися найкращих результатів при проведенні операцій.

З успіхом проводяться ендоскопічні операції при ураженні хребта, колінних, тазостегнових, плечових і гомілковостопних суглобів, травмах кистей рук, на стопах і безліч інших операцій.

Нарощування хрящової тканини навіть при повній відсутності хрящової тканини в колінному суглобі.

Мінімально-інвазивне лікування хребта (перірадікулярних терапія, безпечні операції: ендоскопічна операція на міжхребцевих дисках, видалення міжхребцевої грижі).

Перірадікулярних (корешкова) терапія для лікування болю хребта. Епідуроскопія.

Комп’ютерної томографія (КТ) і лазерна навігація, дозволяють гранично точно направити голку, і через неї ввести лікарський препарат або «вбити» нерв шляхом заморожування або електричних імпульсів. Завдяки цьому повністю зникає біль.

Грижа міжхребцевого диска

Вузький хребетний канал: при тривалих болях – оперативне розширення нервового каналу (за допомогою мікроскопа); в легких випадках – перірадікулярних (корешковая) терапія

Заміна ураженого міжхребцевого хряща