Лабораторна діагностика

Лабораторна служба медичного центру “ПАНАЦЕЯ XXI століття” представлена широким спектром лабораторних послуг, які виконуються на високому професійному рівні лікарями – лаборантами вищої кваліфікації.

Велика увага приділяється гематологічним дослідженням.

У нашій лабораторії ви зможете пройти диференціальну діагностику різних видів анемій – залізодефіцитної, гемолітичної, В12 дефіцитної. Проводиться діагностика гострих та хронічних лейкозів і т.д.

Якщо у вас виникнуть питання по результатам аналізів то наші лікарі – лаборанти можуть їх прокоментувати.

Основний акцент ставиться на діагностиці (інфекцій, що передаються статевим шляхом ІПСШ), такі як хламідіоз, трихомоніаз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, гарднерельоз, кандидоз, гонорея, герпес – вірусна інфекція, цитомегаловірусна інфекція, сифіліс, ВІЧ – інфекція. Для цього застосовується комплексний підхід в діагностиці:

  1. використовуються різні методики визначення наявності інфекції (мікроскопічний, імуноферментний, імунохімічний;
  2. імунофлюоресцентним;
  3. Культуральний- особливе значення має для діагностики трихомоніазу),

Так само в нашій лабораторії проводиться цитологічне дослідження для виявлення різних запальних процесів, передракових і різних новоутворень жіночих статевих органів. Результат Ви отримаєте протягом однієї доби.

Протягом двох годин ви можете отримати результат спермограмми, який включає в себе кількість сперматозоїдів, їх рухливість і морфологічні особливості, а так само наявність запального процесу.