Лікування в Німеччині

  Шановні пацієнти!

  Якщо Ви потрапили сюди,  це означає, що у Вас або у Ваших близьких є проблеми зі здоров’ям.  Що робити? Де знайти грамотного лікаря та отримати професійну допомогу?

З цією проблемою зіткнулася особисто я,  коли мені терміново знадобилась операція на суглобах. Я лікар вищої категорії,  маю безліч знайомих в медичному світі в своєму місті, в своїй країні і, навіть, за кордоном.  Та все одно, у мене стався невдалий попередній досвід двох зроблених операцій: на Батьківщині і в Німеччині,  де, як з’ясувалося, навіть професори бувають шарлатанами; тому дуже складно було вибрати лікаря і клініку. 

Все,  про що я пишу і що раджу це перевірено особисто,  будучи пацієнткою однієї з лікарень Німеччини, якій я дуже вдячна. 

З повагою,  головний лікар Медичного центру «Панацея ХХI століття», Оганесян Каріне Едуардівна.

Організація лікування: 

  1. Ви надсилаєте нам по електронній пошті, зроблений недавно рентген-знімок (можливо,  знадобиться ще і МРТ) і медичний висновок. 
  1. Ми передаємо його в Німеччину на консультацію. 
  1. Лікарі Німеччини оцінюють стан і пропонують можливі варіанти лікування і прораховують його вартість. Попередні три етапи робляться нами безкоштовно. 
  1. Якщо Ви приймаєте рішення лікуватися в Німеччині, підписується спільний договір, Ви оплачуєте рахунок, і лише після цього надсилається лист-запрошення з клініки на лікування до Німеччини. 
  1. Ми оформляємо Вам документи для візи. 
  1. Ми забезпечуємо Вам зустріч в аеропорту. 
  1. На всіх етапах Вас супроводжує російськомовний перекладач. 
  1. Ми здійснюємо переклад всіх медичних документів з німецької мови на російську/українську мову.

Операції на суглобах та хребті

Протезування кінцівок в Німеччині

Вартість лікування в Німеччині