Нам 20 лет!

Шановні відвідувачі сайту!

Ви знаєте, що нам вже 20 років?

І ми прийняли вже більше 40 тисяч пацієнтів? І що у нас з’явилися діти і внуки, виплекані нашими фахівцями, які стояли біля витоків зародження нового життя.

Що у нас команда, кожен день працює для вас – в лабораторіях і діагностичному відділенні, в операційній і маніпуляційному кабінеті, пропустила через свої серця кожну вашу біль, кожну вашу проблему?

І у нас вже з’явилися друзі, які привели своїх друзів, рідних і своїх дітей (навіть і без реклами, за так званою, «циганською поштою»). І у нас вже є своя історія і своя географія. До нас приїжджають лікуватися з Німеччини та Італії, Польщі та Данії, Бельгії та Швеції, навіть, з Австралії та Америки.

І ми раді кожному з вас, довірливому і не дуже, підозрілому і перевіряючому ( “а, ну, що мені ще й тут скажуть!”), І конкуренту, який пише в інеті компромат на наших колег (знаємо і таких!). І у нас є свої “міцні горішки”, з якими ми мучилися, і не спали ночей, і раділи всім колективом, коли, нарешті, здобували перемогу, і хвороба відступала, або кричали “ура!”, побачивши довгоочікувані 2 смужки!

Ми лікуємо, оперуємо, діагностуємо, реабілітуємо. Вчимося і освоюємо нові методи лікування, їздимо на семінари та конференції, у наших фахівців безліч сертифікатів і дипломів.

Ми продовжуємо нашу щоденну роботу, з вірою і надією на одужання кожного пацієнта. І наші двері, як і наші серця, відкриті для кожного пацієнта!

З повагою, головний лікар медичного центру “Панацея XXI століття” –
Оганесян Каріне Едуардівна