Лікування простатиту в “Панацея ХХІ століття”

17.02.2020

Ритм у великих містах, таких як Харків безперервно вносить корективи в в життя людей. На жаль на даний момент таке захворювання як простатит дуже сильно “помолодшало” і зі скаргами на передміхурову залозу в клініку “Панацея ХХІ століття” звертаються навіть молоді люди 18-ти років. На жаль, але в цьому немає нічого дивного.

Основні симптоми простатиту:

 1. біль;
 2. печіння при сечовипусканні;
 3. свербіж в паховій області;
 4. дивні виділення, специфічний запах;
 5. часте сечовипускання;
 6. неприємні відчуття під час сексу;
 7. біль в промежині, області мошонки і простати.

Основною причиною цього захворювання є сидячий спосіб життя, більше 80% дорослого чоловічого населення Харкова в тій чи іншій мірі страждають проблемами пов’язаними з простатитом. Застій крові в органах малого тазу, неминучий в такому випадку, створює загрозу запалення простати (простатит передміхурової залози). Крім сидячого способу життя, небезпеку становлять:

 • переохолодження,
 • порушення імунітету,
 • інфекційні захворювання і різні інфекції.

Після проходження обстеження в клініці “Панацея ХХІ століття”, у третини чоловіків виявляється хронічний простатит. Що говорить про те, що не варто терпіти біль, а краще відразу ж звертатися до лікаря!

Головною проблемою є той факт, що симптоми простатиту на ранніх стадіях проявляються не завжди. І тільки своєчасне комплексне обстеження – урологічна діагностика в “Панацея ХХІ століття” допоможе виявити це захворювання на ранній стадії.

Важливо не тільки вчасно виявити захворювання, а й розробити індивідуальний системний підхід до пацієнта з урахуванням його фізіологічних особливостей:

 • вік,
 • стадії захворювання,
 • природи захворювання.

Професіоналізм лікарів і обладнання клініки “Панацея ХХІ століття” дозволяє в кожному конкретному випадку побудувати правильну схему лікування.

Не займайтесь самолікуванням! Запишіться на прийом в “Панацею ХХІ століття”, яка знаходити в місті Харків, вулиця Кооперативна 28 і наші фахівці допоможуть Вам.